17 stycznia 2010

2010 rozpoczęty mocnym uderzeniem

Zaniedbałem nieco swoją okołokulinarną blogową twórczość. Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, powodem jest chroniczny brak czasu, którym przywitałem 2010 rok. Związane jest to z przeprowadzką do stolicy, nową pracą i niezwykle napiętym grafikiem dnia. O godzinie 21, gdy mam już trochę czasu dla siebie, najchętniej witam się z Morfeuszem.

Prawie 200 przepisów na Apetito

Apetito zbliża się do granicy 200 przepisów, dzięki czemu wyszukiwarka działa coraz bardziej dokładnie, pokazując wyniki, które idealnie trafiają w gusta użytkowników. Duża w tym zasługa goszczącego już dwa razy na blogu naczelnego gawędziarza i eksperta kuchni w jednym - Pana Henryka. Dodając niezwykle interesujące przepisy, nie szczędzi on swoich cennych uwag innym daniom zgromadzonym w serwisie. Dzięki temu można je jeszcze bardziej "dopieścić", co z pewnością docenią nasze kubki smakowe.

Ostatnie ciekawe przepisy na Apetito

Czy ktoś wie, co to jest gzik? Osobiście, nie miałem zielonego pojęcia, ale teraz już wiem. Cytując Pana Henryka: Znalazłaś w swojej lodówce twaróg, stary, oślizgły i pachnący! Nie wyrzucaj go!

A czy jedliście kiedyś Krewetki w sosie czosnkowym? Nie? To polecam, bo smakują wybornie!

Smacznego!

1 komentarze:

bogdan pisze...

fajna strona, wiele ciekawych pomyslow, polecam !

Prześlij komentarz